Podporte finančne moju kampaň

Podporte finančne moju kampaň

Moja volebná kampaň je naplánovaná v skromných rozmeroch, bez bilboardov a pútačov. Stále sa však konečná suma bude pohybovať zhruba vo výške 500 eur. Pre mladého človeka a nezávislého kandidáta to nie je úplne zanedbateľná suma, ktorú by som mal vydať z vlastných zdrojov.

FundraisingVo volebnej kampani sa nemôžem spoliehať iba na ústne podanie. Osobným kontaktom sa dá osloviť iba zlomok z oprávnených voličov v Rudlovej-Sásovej. Potrebujem vyrobiť letáky, investovať menšie sumy do propagačných materiálov. Aby sa moje myšlienky dostali k väčšiemu počtu ľudí, aby som im dal na známosť, že som tu, pripravený hájiť ich záujmy, a že existuje alternatíva proti kšeftárom a straníckym kmotrom. S prípravou propagačných materiálov mi pomáhajú kamaráti, ale úplne bez peňazí to nejde.

Preto som sa rozhodol urobiť malý fundraising medzi známymi, kamarátmi a sympatizantami. Neočakávam veľké dary, potešia menšie sumy v hodnote 5 alebo 10 eur. Príspevky môžete posielať na číslo účtu 0302894943/0900. Do správy pre príjemcu prosím uveďte meno a kontakt na seba, aby som vás mohol informovať o použití vyzbieraných prostriedkov.

Z môjho zvolenia v mestskom zastupiteľstva neočakávam žiadny finančný profit, chcem pracovať vo verejnom záujme. Rozhodol som sa ísť cestou nezávislého kandidáta so všetkým, čo k tomu patrí. Pokiaľ mi túto cestu uľahčíte, budem vám veľmi vďačný. 

Novinky

Kontakt